Available for bidding
22827.
Books: Military
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Max Valentiner: Der Schrecken der Meere. Meine U-Boot-Abenteuer. Zürich-Leipzig-Wien,1931,Amalthea-Verlag, 1 (címkép) t.+327+1 p.+7 (kétoldalas ekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Horthy Miklósnak szóló nyomtatott ajánlással: "Sr. Durchlacht dem Herrn Reichsverweser von Ungarn Admiral Nikolaus Horthy de Nagybánya dem glorreichen Sieger der Otranto-Slacht in Verehrung gewindet." Christian Valentiner kapitány (18833-1949) az első világháború elismert német tengeralattjáró-parancsnok a. Az első világháború 3. legtöbb pontot elért U-boat-parancsoka, és érdemeiért "Pour le Mérit"-tel tüntették ki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé foltos lapélekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |