Available for bidding
23956.
Books: Judaica
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
A zsidók története. A bibliai korszak befejezéséről a legujabb kori különös tekintettel a zsidók történetére Magyarországon, irodalmi szemelvényekkel. Dr. Kayserling M. "Handbuch der Israelitischen Geschichte" czímű könyve stb. alapvető mű nyomán. A középiskolák felsőbb osztálya, tanítóképző-intézetek és a család számára. Szerk.: Csukási Fülöp és Schön József. Bp., 1886, Franklin, X+2+308 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |