Books: Hunting

Number of items: 18

23509.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
23510.

Honti Jenő: Bolyongások a természet birodalmában. Györgyfi György rajzaival.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Vuray 0.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp.,[1929.], Athenaeum, 215+1 p. + 6 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén foltos borító
23511.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Seilmeier, Gerhard (főszerk.): Vadászati lexikon. Debrecen, 1997, Méliusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23512.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1927.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. +388 p. + 64 (fekete-fehér képtáblák) t.+1 (térkép) t. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, néhány kijáró lap szélén sérülésekkel.
23513.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
23514.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23515.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szkrebickij-Csaplina: Ébred az erdő. A vadon élete. Bp., 1950. Magyar-Szovjet. Kiadói félvászon kötésben, kis kopással
23516.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond 2 kötete: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Vadonvilág. Széchenyi Zsigmond nyomában
23517.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopottas kartonált papírkötés, kiadói védőborítóban.
23518.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1929 Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszerárusító Üzeme, fekete-fehér képekkel illusztrált ismertető prospektus, Bp., Pallas-ny., 2 sztl. lev. Hajtott, kissé viseltes állapotban.
23519.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. + Széchenyi Zsigmond ex librise, 10x7 cm
23520.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF