Available for bidding
23510.
Books: Hunting
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Honti Jenő: Bolyongások a természet birodalmában. Györgyfi György rajzaival.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Vuray 0.
Enyhén sérült gerincű, színes, illusztrált kiadói félvászon kötésben.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |