Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 59

Dr. Gyúró Ferenc (szerk.): A gyümölcstermesztés technológiája. Bp., 1974, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, sérült papírborítóval, jó állapotban.
23483.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1911 Magyar Méh 6 száma (1,2, 5,7,11,12 számok.) Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
23484.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
23485.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.
23486.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.
23487.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23488.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Szőlő és bor a kisgrafikákon (ex librisek és alkalmi grafikák). Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23489.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
23490.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23491.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23492.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23493.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events