Available for bidding
23460.
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Bereczki Máté: Gyümölcsészeti vázlatok. I. kötet: Jegyzéke a "Gyümölcsészeti Vázlatok" mind a négy kötetében leírt gyümölcsöknek. Arad, 1887., Gyulai István, 508+2 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |