Available for bidding
23398.
Books: Architecture, Art
400 HUF
1,08 EUR, 1,25 USD
400 HUF
Lyka Károly: Magyar művészet 1800-1850. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 640+(4) p. Oldalszámozáson belül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |