Available for bidding
23397.
Books: Architecture, Art
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Adolf Reile: Die neue Perspektive des Architekten. Stuttgart,(1923.) Julius Hoffmann, 8 p.+XXXVI t. Német nyelven. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne az eredeti, de sérült papírborítóval. Málik József (1895?1963) építészmérnök, törvényszéki hites szakértő névbejegyzésével. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |