Ships Balaton

Number of items: 20

Bittner Sándor: Bakonyi triász-lamellibranchiaták. [A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geologiája. Függelék: A Balatonmellék paleontológiája II. köt. 3. rész.] Bp., 1901, Hornyánszky Viktor, 97+1 p.+IX (a táblák előtt magyarázó lapokkal, kőnyomatú képtáblák) t. Átkötött modern félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
19423.

Bittner Sándor: Bakonyi triász-lamellibranchiaták. [A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geologiája. Függelék: A Balatonmellék paleontológiája II. köt. 3. rész.]
Bp., 1901, Hornyánszky Viktor, 97+1 p.+IX (a táblák előtt magyarázó lapokkal, kőnyomatú képtáblák) t. Átkötött modern félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geológiája. Geofizikai függelék. I-III. szakasz. Kiadja: Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága. I. köt.: Ingamérések. Sterneck Róberttől.; II. köt.: A Balaton nívófelülete s azon a nehézség változásai. Báró Eötvös Lórándtól.; III. köt.: 1901 nyarán végzett földmágnességi mérések. Steiner Lajostól. Egy térképpel, 33 ábrával és számos táblázattal.; Bp., 1908, Kilián Frigyes, (Hornyánszky-ny.), 2+28+2 p.+1 (kihajtható térkép) t.;+61+1;+2+27+1 p. Bekötött papírborítóval. Átkötött modern egészvászon-kötés, régi bélyegzéssel, jó állapotban.
19424.

A Balaton környékének földrajzi leírása, orografiája és geológiája. Geofizikai függelék. I-III. szakasz. Kiadja: Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága.
I. köt.: Ingamérések. Sterneck Róberttől.;
II. köt.: A Balaton nívófelülete s azon a nehézség változásai. Báró Eötvös Lórándtól.;
III. köt.: 1901 nyarán végzett földmágnességi mérések. Steiner Lajostól. Egy térképpel, 33 ábrával és számos táblázattal.;
Bp., 1908, Kilián Frigyes, (Hornyánszky-ny.), 2+28+2 p.+1 (kihajtható térkép) t.;+61+1;+2+27+1 p. Bekötött papírborítóval. Átkötött modern egészvászon-kötés, régi bélyegzéssel, jó állapotban.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
19425.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Scharnow, Ulrich: Seefahrt. Transpress Lexikon. Berlin, VEB Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
19426.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Entz Géza - Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+ XLIV (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos gerinccel.
19427.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Modelli Sergal, Galeone Elisabettiano, hajómodell tervrajzok, 9 db nagyméretű tervrajz + többnyelvű útmutató füzet, kissé sérült, foltos kiadói mappában
19428.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1988 Jachtnapló, Jeney Zoltán "HAVA-RIA" nevű jachtja, néhány oldalon bejegyzésekkel
19429.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
19430.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events