Ships Balaton Number of items: 20
3500004
19411
522
Ships Balaton
cca 1930 Légi fotó a Balatonról, 10×16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3505987
19412
522
22000
Ships Balaton
"Vegyen telket a Balaton legszebb helyén: Balatonföldváron!" Bp., Athenaeum, 20 p. + 1 (Balatonföldvár parcellázási térképe) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos, sérült borítóval, a térkép "illesztésén" szakadással, 4 lapszélen szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3499995
19413
522
Ships Balaton
1937 Balatoni halászat, Balaton-menti templomok, 9 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, 9×5,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505710
19414
522
Ships Balaton
cca 1950 Balaton. Utazási prospektus. [Bp., Offszet-ny.,] számos fotóval illusztrált, hajtásnyommal, orosz nyelven. 8 sztl. lev. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504307
19415
522
Ships Balaton
Toroczkai-Wigand Ede: Hogyan építsünk a Balaton partján? Budapest, 1921, Táltos (Hornyánszky Viktor), 38 p. + [2] p., Kiadói papírborítóval. A borító elvált a könyvtesttől, lapok jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 500 11 000 13 000
3507233
19416
522
Ships Balaton
1936 Siófok, vitorlásverseny a Balatonon, 6 db fotó, a hátoldalon feliratozva, 8x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3482600
19417
522
Ships Balaton
Nagy Pál Sándor - Szilvay Géza: Hajómodellezés. Modellezők Könyvtára 6. Bp., 1969, Táncsics, 246 p. + 1 (kihajtható tábla) t. Megjelent 3700 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3506265
19418
522
Ships Balaton
Keszthely Helikonliget.Villatelkek. Prospektus. [Bp.], Pesti Lloyd-ny., kihajtható prospektus, belül színes panorámaképpel, térképpel, fekete-fehér fotókkal, sérült, kihajtva: 30x46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3506523
19419
522
Ships Balaton
cca 1930 Cosulich Line - Trieste Motonave "Neptunia" gőzös térképe, hajtott, hajtás mentén kis sérülésekkel, 84x62 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2772328
19420
522
Ships Balaton
Gál József: Széllel, szél ellen. Bp., 1989, Equator. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3506205
19421
522
Ships Balaton
Balaton, Tihany két retro térkép {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3397632
19422
522
Ships Balaton
The Golden Age of Sailing. Classic Yacht Photographies by Beken of Cowes. Text by William Collier. London, 1999, Random House. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house