Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 66
3446633
14220
522
1000000
Sculptures, statuettes, plaques
Marton László (1925-2008): Boldog Salome és Boldog Jolanta plakett pár. A művész által 1979-ben alkotott, A Vatikáni Magyar Kápolnában lévő mészkő domborművek bronz variánsai, melyeket barátjának készített ajándék gyanánt. 1979, 2 darab patinázott bronz dombormű, rézzel keretezett márványlapra applikálva, jelzett, 20x20 cm, kerettel 30,5x30,5 cm. Egyedi munkák, Marton László életművének kuriozitásai!!! Proveniencia: Az alkotós ajándékozta a beadónak. /// László Marton (1925-2008): Pair of Plaques - Blessed Salome and Blessed Jolanta. Bronze variants of the limestone reliefs created by the artist in 1979 for the Hungarian Chapel in the Vatican, made as a gift for a friend. 1979, two patinated bronze reliefs, mounted on marble slabs framed with copper, signed, 20×20 cm (30.5×30.5 cm with frame). Unique works, rarities within László Marton's oeuvre! Provenance: Gifted by the artist to the consignor. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 000 HUF
Minimum bid:
1 000 000 HUF
1 000 000 1 200 000 1 400 000
3383897
14221
522
460000
Kurtapataky Kovács Pál (1889-?): Nyújtózkodó akt. cca 1910, patinázott bronz, talapzaton, jelzett, kis patinával, m: 48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
460 000 HUF
460 000 550 000 600 000
3141335
14222
522
50000
Eskulits Tamás (1947- ): Keresztelő Szent János. Bronz plakett. Jelzett jj., hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel, 33,5x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3465489
14223
522
70000
Lux Elek (1884-1941): Női büszt. Feltehetően ón vagy bronz, jelzett a talapzaton, m: 24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3449548
14224
522
60000
Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Michel és Irénke portréja fali plakett pár. 1929, Párizs, patinázott bronz dombormű márvány lapon. Jelzett, egyik márványlap ragasztott, 19,5x14,5 cm, márványlappal 26x21 cm. Az alkotások Liszkay Kováts Zoltán barátját és az ő feleségét ábrázolják. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3392062
14225
522
65000
Dien Gizella (1906-2010): Merengő. Bronz, jelzett, m: 26,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3392059
14226
522
48000
Dien Gizella (1906-2010): Álló női akt. Jelzett, bronz, m: 36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3437054
14227
522
44000
Feloldatlan jelzéssel: Cipekedők. Ónbronz, márvány talapzaton, m: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3456880
14228
522
46000
Józsa Lajos (1944-): Vízhordó asszony. Bronz, márvány talapzaton, m: 25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3506913
14229
522
Pap Zoltán: Vörösréz háromágú gyertyatartó. Jelzés nélkül, 20x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3333604
14230
522
MJ jelzéssel: Tornász a korláton. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3333601
14231
522
MJ jelzéssel: Tornászok. Domborított rézlemez, fa keretben, 39x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house