Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 66

MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
14232.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
14233.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm
14234.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
14235.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Szávoszt Katalin (1941- ): Női arc. Anyagában színezett samottos kerámia. jelzett. 23x19 cm Kissé sérült keretben
14236.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Petőfi Sándor büszt. Bronz vagy bronzírozott fém, fa talapzaton, 20. sz. eleje, fém táblán versének részletével, m: 14 cm
14238.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Nagy méretű részletgazdag réz bogár figura 13 cm
14239.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2 db szocreál aluminium és fém szobor Fémöntő munkás, gitáros 18, 14 cm
14240.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2 db részletgazdag réz bogár figura 7 cm, 14 cm
14241.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Antik fém férfialakos szobor, fa talapzaton, ujján sérüléssel, m: 29 cm
14242.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Petőfi Sándor szobra. Mázas gipsz, kopással, m: 35 cm
14243.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Női fej. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
14244.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events