Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 66
3333563
14232
522
MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3333558
14233
522
MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3333603
14234
522
MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3333605
14235
522
MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3170696
14236
522
13000
Szávoszt Katalin (1941- ): Női arc. Anyagában színezett samottos kerámia. jelzett. 23x19 cm Kissé sérült keretben
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3504943
14238
522
24000
Petőfi Sándor büszt. Bronz vagy bronzírozott fém, fa talapzaton, 20. sz. eleje, fém táblán versének részletével, m: 14 cm
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3504570
14239
522
Nagy méretű részletgazdag réz bogár figura 13 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3504566
14240
522
2 db szocreál aluminium és fém szobor Fémöntő munkás, gitáros 18, 14 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504568
14241
522
2 db részletgazdag réz bogár figura 7 cm, 14 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3503564
14242
522
Antik fém férfialakos szobor, fa talapzaton, ujján sérüléssel, m: 29 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3502638
14243
522
Petőfi Sándor szobra. Mázas gipsz, kopással, m: 35 cm
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3506933
14244
522
Női fej. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m