Scout Number of items: 15
3508374
19376
522
Scout
1941 A Magyar Cserkészszövetség gépelt levele Éry Emil orsz. ügyv. elnök és Czoch József orsz. ellenőrző sajátkezű aláírásával, pecséttel, amelyben felszólítja a cserkésztiszteket éves érvényes igazolvány kiváltására, hajtva, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3507397
19377
522
Scout
1933 Jamboree Gödöllő levélboríték + 4 Márton Lajos cserkész grafika 16x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508617
19378
522
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - R. H. Mc Carthy brit birodalmi cserkésszövetség sajtótitkárát ábrázoló rajza az ábrázolt aláírásával. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, R. H. Mc Carthy british scout press secretary. Pencil drawing with the signature of the depicted. 20x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3508618
19379
522
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Francia cserkészek. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, French scouts. Pencil drawing 20x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3509618
19380
522
Scout
1935 Holland cserkész fotója a Halászbástyán, dátumozva (1938. VIII. 20.) és feliratozva, fotólap, 13x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508301
19381
522
3200
Scout
Temesy Győző (szerk.): A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat (Élet-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3480590
19382
522
Scout
1933 Gödöllő, a cserkész Jamboree helyszínének térképe, Stoits György kiadása, kissé viseltes állapotban, hátoldalán javított, 23,5x36,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3509813
19383
522
Scout
ca 1930-1940 4 db cserkész grafika, egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 25x14 cm-ig. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3509811
19384
522
Scout
ca 1930-1940 10db cserkész grafika, nagyrészt egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 14x16 cm-ig. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3509810
19385
522
Scout
Ábrán Zoltán (1906-1986): Magyar Kiscserkész c. újság címlapterve.. Tus, ceruza, papír, jelzett, 17x22 cm (sarkán pici gyűrődéssel) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3510879
19386
522
Scout
Tóth Sándor: Ropog a tűz. 16 tábortüzi nóta az egységes cserkésznótázás elősegitésére. Márai György és Schulek Imre közreműködésével szerk.: - - . Bp., [1936], Tolnai-ny., 15+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + 88-as cserkészcsapat felvarró, d: 3,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469726
19387
522
Scout
Márton Lajos (1891-1953) által illusztrált cserkész képeslapok modern reprintjei, 10 db, 13x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house