Scout

Number of items: 15

1941 A Magyar Cserkészszövetség gépelt levele Éry Emil orsz. ügyv. elnök és Czoch József orsz. ellenőrző sajátkezű aláírásával, pecséttel, amelyben felszólítja a cserkésztiszteket éves érvényes igazolvány kiváltására, hajtva, jó állapotban.
19376.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1933 Jamboree Gödöllő levélboríték + 4 Márton Lajos cserkész grafika 16x14 cm
19377.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - R. H. Mc Carthy brit birodalmi cserkésszövetség sajtótitkárát ábrázoló rajza az ábrázolt aláírásával. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, R. H. Mc Carthy british scout press secretary. Pencil drawing with the signature of the depicted. 20x18 cm
19378.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Francia cserkészek. Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, French scouts. Pencil drawing 20x18 cm
19379.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1935 Holland cserkész fotója a Halászbástyán, dátumozva (1938. VIII. 20.) és feliratozva, fotólap, 13x8 cm
19380.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Temesy Győző (szerk.): A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborból. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat (Élet-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
19381.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1933 Gödöllő, a cserkész Jamboree helyszínének térképe, Stoits György kiadása, kissé viseltes állapotban, hátoldalán javított, 23,5x36,5 cm
19382.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
ca 1930-1940 4 db cserkész grafika, egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 25x14 cm-ig.
19383.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
ca 1930-1940 10db cserkész grafika, nagyrészt egyedi rajz, több hátulján nyomda jelekkel, ami azt jelzi, hogy megjelent grafikák, több alkotótól. 14x16 cm-ig.
19384.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ábrán Zoltán (1906-1986): Magyar Kiscserkész c. újság címlapterve.. Tus, ceruza, papír, jelzett, 17x22 cm (sarkán pici gyűrődéssel)
19385.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor: Ropog a tűz. 16 tábortüzi nóta az egységes cserkésznótázás elősegitésére. Márai György és Schulek Imre közreműködésével szerk.: - - . Bp., [1936], Tolnai-ny., 15+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + 88-as cserkészcsapat felvarró, d: 3,5 cm
19386.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Márton Lajos (1891-1953) által illusztrált cserkész képeslapok modern reprintjei, 10 db, 13x8 cm
19387.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events