Music, Musical notes, Instruments Number of items: 27
3507251
19764
522
Music, Musical notes, Instruments
4 db zenei kiadvány: 1968 MRT Táncdalfesztivál 1-3. + 1956 Kottás daloskönyv 6. sz. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3321324
19765
522
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-IV. kötet. Bp., 1964-1973,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14+12 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505647
19766
522
5 darab zenével kapcsolatos kiadvány, közte Bach: 15 válogatott kis praeludium + Karénekes kézikönyv 1911. Sérült borító, laza kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3473453
19767
522
14000
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3507345
19768
522
ca 1910 8 db dekoratív grafikájú címlappal ellátott kotta. 24x36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3510182
19769
522
Wagner és magyar barátai. Kiállítás Budapesten a Liszt Ferenc Emlékmúzeumban. (Katalógus.) Bp., 2013, Liszt Múzeum Alapítvány, 64 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491037
19770
522
Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488480
19771
522
Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487767
19772
522
Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3487653
19773
522
Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3487618
19774
522
Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3487553
19775
522
1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house