Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 27

4 db zenei kiadvány: 1968 MRT Táncdalfesztivál 1-3. + 1956 Kottás daloskönyv 6. sz.
19764.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-IV. kötet. Bp., 1964-1973,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14+12 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19765.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
5 darab zenével kapcsolatos kiadvány, közte Bach: 15 válogatott kis praeludium + Karénekes kézikönyv 1911. Sérült borító, laza kötés.
19766.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm
19767.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
ca 1910 8 db dekoratív grafikájú címlappal ellátott kotta. 24x36 cm
19768.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Wagner és magyar barátai. Kiállítás Budapesten a Liszt Ferenc Emlékmúzeumban. (Katalógus.) Bp., 2013, Liszt Múzeum Alapítvány, 64 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19769.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
19770.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
19771.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
19772.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
19773.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
19774.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
19775.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events