Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 27

11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)
19776.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye   Herman Ottó Múzeum, 1988
19777.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zacskónyi kisméretű klf hangszer
19778.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány
19779.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval.
19780.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm
19781.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről
19782.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19783.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
19784.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Sang und Klang im XIX/XX Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus den Reucge der Toene. Berlin, én., Neufeld und Henius, XIV+2+384 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19785.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szines kóták - Szines nóták. Dezső Gábor zeneszerző szabadalma. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa (Kincs Emil litográfia-ny.), 6 sztl. lev. Leporellószerűen nyíló keménytáblás kötés.
19786.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
1907 Kocian Jaroslav búcsúhangversenyének műsora, prospektus, hajtott, 23x15 cm + 1916 Gyula, Symophonikus hangverseny, a cs. és kir. 11. gyalogezred tisztikara az Elsnic J. karmester vezetése alatt álló ezred-zenekar közreműködésével, az erdélyi menekültek javára, magyar és német nyelven, hajtott, 23x15 cm
19787.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events