Engravings Number of items: 101
3444978
18362
522
Engravings
Government House Calcutta. Litográfia. Parbury & Co. London, 1837. 29x18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3445074
18363
522
Engravings
[Csecsen szénbányászok] O. Bakov metszete alapján. Nagy méretű litográfia. Lap szélén metszetet nem érő beszakadásokkal / Checnya coal miners 42,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3418644
18364
522
Engravings
Lamberts (1795-1845): Thomas Alcockbeck . Acélmetszet. 11x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3417372
18365
522
Engravings
XVIII-XIX. sz. 22 db portré rézmetszet, híres államférfiak, művészek. Lapméret kb 26x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3362118
18366
522
4800
Engravings
3 db nyomódúc ofszet nyomatok, 12x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3076546
18367
522
3200
Engravings
cca 1850 Der Kreml von Uglitsch (Uglits Russia). acélmetszet / steel engraving page size 23x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3249111
18368
522
Engravings
cca 1900 10 db magyar és egyetemes nyelvemlékekkel, gyorsírással, Braille-írással, autográf aláírásokkal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. 24x30 cm és 15x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3249068
18369
522
Engravings
cca 1900 5 db emberi testtel, betegségekkel kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából. Javarészt színes litográfiák. 24x30 cm és 15x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3385764
18370
522
Engravings
cca 1850 2 db litográfia és metszet Kabulról, 12×17 és 16×20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3394877
18371
522
26000
Engravings
Thorma János: Az aradi vértanúk kivégzése nagy méretű litográfia, Könyves Kálmán Intézet, kartonon. 100x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3282437
18372
522
Engravings
1861 A lipótmezei Országos Tébolyda épülete. Színezett fametszet, a tervező: Zettl Lajos mérnöktől. Ujságlapon. Képméret 52x12 cm Lap méret 53x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3048852
18373
522
19000
Engravings
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house