Available for bidding
18291.
Engravings
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 200 HUF
Barabás Miklós (1810-1898): Czuczor Gergely (1800-1866) bencés szerzetes, költő, nyelvtudós portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Pest, Grimm Vilmos-ny., körbevágva, foltos, kissé gyűrött, 24x16,5 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |