[Belgrád - Arad és a Bánság környékének közúti térképe] (1941) Blatt 55: Beograd - Arad Staßenkarte 1 : 300,000. [Bécs] Wien, 1941. Druck und Verlag Kartographische Anstalt Freytag-Berndt und Artaria K. G. Színes térkép, mérete: 740x750 mm egy 800x1110 mm méretű térképlapon. Hivatalos használatra szánt, színes a. A fő térképtől jobbra a térség hétkiemelt városának színes közlekedési térképvázlata: Arad, Újvidék, Zombor, Pancsova, Zimony vászonra kasírozva [Road map of Belgrade - Arad and the Banat region] (1941) Sheet 55: Beograd - Arad Staßenkarte 1 : 300,000. [Vienna] Wien, 1941. Druck und Verlag Kartographische Anstalt Freytag-Berndt und Artaria K. G. Coloured map, size: 740x750 mm on a 800x1110 mm map sheet. Intended for official use, coloured a. To the right of the main map is a coloured traffic map of the seven prominent cities of the region: Arad, Novi Sad, Sombor, Pančevo, Zimony, laminated on canvas
cca 1890 Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: Gönczy Pál. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, [2] p.+ 68 (duplaoldalas, színes térképek) t. [Komplett.] Aranyozott félbőr-kötésben, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, néhány erősebben sérült lappal.
[A Magyar királyság, Erdély és a környező területek térképe] Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Hungariae ampliori significatu et veteris vel Methodicae, complexae Regna Hungariae Propriae...Stereogra phicae legitimae descripta a I. M. Hasio M. P. P. Curantibus Homannianis Heredibus. C. P. S. C. M. 1744. Fenti szöveg a képmezőben balra lent, a fegyverekkel díszített kartusban. A térkép felett francia nyelvű címleírás. A térkép alatti sorban lévő szöveg utalás a pozsareváci és a belgrádi békekötésre. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 59x50 cm Szélén beszakadásokkal, hátoldalán folttal / Map of Hungary, Serbia Transylvania, Romania (Walachia, Moldova) colored engraving. 59x50 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
News
Auction 516:
From 20 December to 8 January
End of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January
Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17
Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!