Glass-objects
Number of items: 590
3112692
15973
518
Glass-objects
Kristály kínáló tál lábakon. Jelzett, apró lepattanással. d: 23 cm
2 000 HUF
3124304
15974
518
Glass-objects
Design üvegváza. Anyagában színezett, száldíszítéses, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
3 600 HUF
2937662
15975
518
75000
Glass-objects
75 000 HUF
3108944
15976
518
Glass-objects
Barack mintás üveg és pohár készlet. 31 cm
1 600 HUF
2911667
15977
518
500
Glass-objects
Retro királykék üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2807359
15978
518
4800
Glass-objects
1989 Moszkva, orosz feliratos üveg váza, fém talppal, kopott, m: 29 cm
4 800 HUF
2659635
15979
518
15000
Glass-objects
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
15 000 HUF
2921190
15980
518
Glass-objects
Cristallo di Bohemia Italy: Eden színezett üveg tálka, szőlőleveles díszítménnyel, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
1 800 HUF
3045694
15981
518
Glass-objects
5 000 HUF
2599678
15982
518
Glass-objects
Üveg kínálótál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:19cm, d:23cm
5 000 HUF
2889145
15983
518
100
Glass-objects
Mariazell szuvenír üvegpohár, kopásokkal, m: 7,5 cm
2800554
15984
518
Glass-objects
Kristály tál, kis kopásokkal, m: 8 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m