Glass-objects
Number of items: 590
3483616
15391
518
40000
Glass-objects
cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címeres fém szerelékkel, 6 darab, kis kopással, m: 20,5 cm
40 000 HUF
3488307
15392
518
40000
Glass-objects
cca 19. sz. utolsó harmada, Baccarat 4 darab champagne pohár, csiszolt mintás hutaüveg, jelzés nélkül, egyik csészén egy pattogzással, m: 12 cm
40 000 HUF
3484931
15393
518
Glass-objects
Kék kristály váza ezüst (Ag) peremmel. Dianás, jelzett, mesterjegyes. Hibátlan 28 cm
20 000 HUF
3490737
15394
518
15000
Glass-objects
Horváth Márton (1941-2013): Lüsztermázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba.
15 000 HUF
3490036
15395
518
Glass-objects
Libochovice gyár, Rudolf Jurnikl (1928-2010) designer: "Osaka" váza. Jelzés nélkül, hibátlan, 18x10 cm
12 000 HUF
3491451
15396
518
Glass-objects
10 000 HUF
3490818
15397
518
Glass-objects
10 000 HUF
3483668
15398
518
Glass-objects
1850-1900, 5 darab bíborpácolt bögre, emlékbögre, üveg. közte sérüléssel, közte magyar címeres emlékpohár, m: 19 cm alatt.
10 000 HUF
3490040
15399
518
Glass-objects
5 darab antik emlékpohár magyar városokból: Brassó, Temesvár, Borszék, Kolozsvár, Pozsony. Kopott aranyozással, m: 12 cm alatt, ritka darabok!
10 000 HUF
3483665
15400
518
Glass-objects
8 000 HUF
3490756
15401
518
Glass-objects
Horváth Zsófia (1977-): Asztaldísz. Jelzés nélkül, d: 20 cm
5 000 HUF
3490754
15402
518
Glass-objects
Horváth Zsófia (1977-): Pöttyös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m