Glass-objects

Number of items: 590

cca 19. sz. közepe - második fele, Biedermeier pohár garnitúra, címeres fém szerelékkel, 6 darab, kis kopással, m: 20,5 cm
15391.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 19. sz. utolsó harmada, Baccarat 4 darab champagne pohár, csiszolt mintás hutaüveg, jelzés nélkül, egyik csészén egy pattogzással, m: 12 cm
15392.

40 000 HUF
108,40
125,00

Kék kristály váza ezüst (Ag) peremmel. Dianás, jelzett, mesterjegyes. Hibátlan 28 cm
15393.

20 000 HUF
54,20
62,50

Horváth Márton (1941-2013): Lüsztermázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba.
15394.

15 000 HUF
40,65
46,88

Libochovice gyár, Rudolf Jurnikl (1928-2010) designer: "Osaka" váza. Jelzés nélkül, hibátlan, 18x10 cm
15395.

12 000 HUF

15396.

10 000 HUF

15397.

10 000 HUF

1850-1900, 5 darab bíborpácolt bögre, emlékbögre, üveg. közte sérüléssel, közte magyar címeres emlékpohár, m: 19 cm alatt.
15398.

10 000 HUF
10

5 darab antik emlékpohár magyar városokból: Brassó, Temesvár, Borszék, Kolozsvár, Pozsony. Kopott aranyozással, m: 12 cm alatt, ritka darabok!
15399.

10 000 HUF
20

15400.

8 000 HUF

Horváth Zsófia (1977-): Asztaldísz. Jelzés nélkül, d: 20 cm
15401.

5 000 HUF

Horváth Zsófia (1977-): Pöttyös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
15402.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF