Glass-objects

Number of items: 590

Vintage design mécsestartó, részben kraklé üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
15876.

500 HUF
1,36
1,56

Designer talpas üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23 cm, m: 11 cm
15877.

3 200 HUF
8,67
10,00

2 darab design pohár, m: 20-21,5 cm
15878.

2 000 HUF

Tejüveg váza pár, címkével jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
15879.

500 HUF
1,36
1,56

cca 1900-1930, Kék uránüveg kínáló. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22,5 cm /// Circa 1900-1930, blue uranium glass serving dish. Unmarked, with minor wear, diameter: 22.5 cm.
15880.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1900 Szecessziós kristály potpourri, köszörült virágmintával, jelzés nélkül, d: 12,5 cm
15881.

2 000 HUF

2 darab fazettált csiszolt mintás asztaldísz, m: 19-20 cm
15882.

800 HUF

Skandináv üvegkaspó, designer: Marianne és Knut Hagberg. Címkével jelzett, hibátlan, m: 18 cm
15883.

500 HUF
1,36
1,56

Szecessziós parfümös palack, zománcfestett, cca 19. sz. második fele, m: 15 cm
15884.

2 200 HUF
5,96
6,88

Szecessziós üvegkancsó. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, anyagában színezett, m: 12,5 cm
15885.

3 600 HUF
9,76
11,25

Porciós kancsó. cca 19. sz. vége, Parád, m: 8 cm
15886.

1 600 HUF

Üveg plasztikus szőlő mintával. 26 cm
15887.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF