https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 590

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lila hengerváza, jelzés nélkül, kopott, m: 23,5 cm
1
15840.

Lila hengerváza, jelzés nélkül, kopott, m: 23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm
1
15841.

Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Murano anyagában krémesen színezett hutaüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm
1
15842.

Murano anyagában krémesen színezett hutaüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
 
Warmen Steinach üveg váza Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 21 cm
1
15843.

Warmen Steinach üveg váza Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 21 cm

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
 
Üveg tortatál, rajta népi mulatságot ábrázoló jelenettel, hibátlan, d: 34 cm
1
15844.

Üveg tortatál, rajta népi mulatságot ábrázoló jelenettel, hibátlan, d: 34 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
Vörös zsugormázas üveg hengerváza, lepattanással, m: 25,5 cm
1
15845.

Vörös zsugormázas üveg hengerváza, lepattanással, m: 25,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Ólomkristály ötosztatú csemegekínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 36x24 cm
1
15846.

Ólomkristály ötosztatú csemegekínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 36x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Holmegaard skandináv anyagában kéken színezett vastag váza. Jelzett az alján, m: 18 cm
1
15847.

Holmegaard skandináv anyagában kéken színezett vastag váza. Jelzett az alján, m: 18 cm

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
2
 
Préselt kristály tortatál, geometrikus mintával, hibátlan, d: 32 cm
1
15848.

Préselt kristály tortatál, geometrikus mintával, hibátlan, d: 32 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Murano anyagában színezett levélnehezék üvegpogácsa, jelzés nélkül, d: 10 cm
1
15849.

Murano anyagában színezett levélnehezék üvegpogácsa, jelzés nélkül, d: 10 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Ovális kínálótál, réten legelő libák mintával, jelzés nélkül, hibátlan, 39x24 cm
1
15850.

Ovális kínálótál, réten legelő libák mintával, jelzés nélkül, hibátlan, 39x24 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
Szecessziós pohár. Zománcfestett, kopott, m: 10,5 cm
1
15851.

Szecessziós pohár. Zománcfestett, kopott, m: 10,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment