Glass-objects

Number of items: 590

Iparművész üveg kakas figura, hibátlan, m: 7 cm
15646.

4 000 HUF
13

Anyagában opak színezésű hutaüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
15647.

3 200 HUF
8,67
10,00

Királykék ezüstözött mintás cukortartó, d: 12,5 cm
15648.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kristály kínáló, 3 lábon, hibátlan, d: 23,5 cm
15649.

3 200 HUF
8,67
10,00

Montana design hengerüveg váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
15650.

3 000 HUF

Kristály bóléspohár garnitúra, 6 darab, hibátlan, m: 8 cm
15651.

4 000 HUF

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, belső réteghibákkal, m: 8,5 cm
15652.

2 400 HUF

Kosta jelzéssel asztaldísz, d: 14 cm
15653.

1 800 HUF

1877 felirattal csavaros üveg, m: 22 cm
15654.

2 000 HUF

WMF kristály köretkínáló szett, 6 darab, jelzett, d: 19 cm
15655.

3 600 HUF
9,76
11,25

Biedermeier emlékpohár. XIX. sz. Überfangos, bíborpácolt, rajta a Szerencse, Egészség, Béke feliratok németül és a fogalmak allegóriái vésve. kopással, m: 14 cm ///    Biedermeier commemorative glass. 19th century, cased, ruby-stained, engraved with the German inscriptions Glück, Gesundheit, Frieden (Luck, Health, Peace) and allegorical motifs. With wear, height: 14 cm.
15656.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ólomkristály váza. Jelzés nélkül, m: 21,5 cm
15657.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF