Photo

Number of items: 655

86 db viziktkártya, sok műterem, sok érdekesség
17151.

20 000 HUF
54,20
62,50

25 darabos zömmel fekete-fehér fotó tétel, vegyes méretben
17152.

4 000 HUF

cca 1960-1980 22 db vegyes MTI fotó, divat és egyéb témában, 20x26 cm körül
17153.

1 600 HUF

Ipari, turisztikai és egyéb vásárokon készült fotó tétel, össz. kb. 100 db, feltehetően sajtófotók, többségében külföldön (Szovjetunió, NSZK stb.) készült, magyar vonatkozású (Csepel Művek, Transelektro, Metrimpex stb.), 1980 körül, a szereplők közt néhány neves politikus és gazdasági szereplő: Otto Graf Lambsdorff, NSZK gazdasági minisztere; Fazakas Szabolcs későbbi miniszter, Martos István Medicor vezérigazgató és más beazonosításra váró személyek, jelzett és jelzés nélküli fotók, részben színes, részben fekete-fehér, 12x18 és 24x30 cm közötti méretekben.
17154.

Ipari, turisztikai és egyéb vásárokon készült fotó tétel, össz. kb. 100 db, feltehetően sajtófotók, többségében külföldön (Szovjetunió, NSZK stb.) készült, magyar vonatkozású (Csepel Művek, Transelektro, Metrimpex stb.), 1980 körül, a szereplők közt néhány neves politikus és gazdasági szereplő: Otto Graf Lambsdorff, NSZK gazdasági minisztere;
Fazakas Szabolcs későbbi miniszter, Martos István Medicor vezérigazgató és más beazonosításra váró személyek, jelzett és jelzés nélküli fotók, részben színes, részben fekete-fehér, 12x18 és 24x30 cm közötti méretekben.

5 000 HUF

1971 Budapest, A. V. Filipcsenko űrhajós ezredes és B. N. Rogyionov professzor Távközlési Kutató Intézetben tett látogatásuk emlékére készült fotók, 27 db, vegyes méretben, némelyik sérült
17155.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1970 Államfők és politikai vezetők csoportképe. Kim Ir Szen Észak-Koreai vezetővel a középen. Nagy méretű fotó /  cca 1970 Group photo of heads of state and political leaders. With North Korean leader Kim Il Sung in the middle. Large photo 38x19 cm
17156.

cca 1970 Államfők és politikai vezetők csoportképe. Kim Ir Szen Észak-Koreai vezetővel a középen. Nagy méretű fotó /
cca 1970 Group photo of heads of state and political leaders. With North Korean leader Kim Il Sung in the middle. Large photo 38x19 cm

5 000 HUF

cca 1900-1910 Bp., Nyugati pályaudvar állomás tisztviselői és hivatalnokai (köztük Haviár György főellenőr, állomásfőnök-helyettes), tablófotó, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kurzweil Frigyes műterméből, a kartonon kisebb sérülésekkel, foltokkal, 19,5x30 cm, karton: 34x40 cm
17157.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF