17154.
Photo
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Ipari, turisztikai és egyéb vásárokon készült fotó tétel, össz. kb. 100 db, feltehetően sajtófotók, többségében külföldön (Szovjetunió, NSZK stb.) készült, magyar vonatkozású (Csepel Művek, Transelektro, Metrimpex stb.), 1980 körül, a szereplők közt néhány neves politikus és gazdasági szereplő: Otto Graf Lambsdorff, NSZK gazdasági minisztere;
Fazakas Szabolcs későbbi miniszter, Martos István Medicor vezérigazgató és más beazonosításra váró személyek, jelzett és jelzés nélküli fotók, részben színes, részben fekete-fehér, 12x18 és 24x30 cm közötti méretekben.