Tétel

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Description:

Ipari, turisztikai és egyéb vásárokon készült fotó tétel, össz. kb. 100 db, feltehetően sajtófotók, többségében külföldön (Szovjetunió, NSZK stb.) készült, magyar vonatkozású (Csepel Művek, Transelektro, Metrimpex stb.), 1980 körül, a szereplők közt néhány neves politikus és gazdasági szereplő: Otto Graf Lambsdorff, NSZK gazdasági minisztere;
Fazakas Szabolcs későbbi miniszter, Martos István Medicor vezérigazgató és más beazonosításra váró személyek, jelzett és jelzés nélküli fotók, részben színes, részben fekete-fehér, 12x18 és 24x30 cm közötti méretekben.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras