31474.
Hungarian commemorative medals and plaques
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
1976. "100 éves a Magyar Optikai Művek 1876-1976 / Centenárium MOM Budapest" kétoldalas bronz emlékérem, kopott dísztokban (81mm) + "100 MOM" zománcozott, aranyozott fém kitűző (13,5x17mm) T:AU,XF