Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 340

31404.

200 000 HUF
542,01
625,00

1876. "Az 1876 évi Országos Ipar-termény- és Állat-kiállítás Szegeden / Emlék Érem" kétoldalas vert bronz emlékérem (40mm) T:AU kis patina
31405.

12 000 HUF

1876. "Az 1876 évi Országos Ipar-termény- és Állat-kiállítás Szegeden / Érdem Érem" kétoldalas vert bronz érdemérem (50mm) T:AU,XF kis patina
31406.

16 000 HUF
43,36
50,00

1879. "Székesfehérvári Országos Kiállítás" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF patina, pici ph. Hungary 1879. "Székesfehérvár National Exposition 1879" double-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AUXF patina, tiny edge error
31407.

1879. "Székesfehérvári Országos Kiállítás" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF patina, pici ph.
Hungary 1879. "Székesfehérvár National Exposition 1879" double-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AUXF patina, tiny edge error

12 000 HUF

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" öntött Al emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ. NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (36mm) T:XF ph.
31408.

4 000 HUF

1885. "Az 1885iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF kis patina
31409.

5 000 HUF

1895. "A Magyar országi tanulók kerületi torna versenyének győzelmi díja / Beszterczebánya 1895 május hó 27" jelzetlen Ag sport díjérem, füllel (12,16g/30mm) T:XF ph. / Hungary 1895. "A Magyar országi tanulók kerületi torna versenyének győzelmi díja / Beszterczebánya 1895 május hó 27 (The winning prize of the district tournament competition for students from all over Hungary / Banská Bystrica, May 27, 1895)" Ag sports commemorative medal without hallmark (12,16g/30mm) C:XF edge error
31410.

20 000 HUF
54,20
62,50

1900 k. "Santelli Italó Vívó Akadémiája / Emlék érem" jelzett Ag emlékérem, füllel (11,29g/0.800/31mm) T:AU,XF / Hungary cca. 1900. "Santelli Italó Vívó Akadémiája / Emlék érem (Italo Santelli Fencing Academy / Commemorative medal)" hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,29g/0.800/31mm) C:AU,XF
31411.

20 000 HUF
54,20
62,50

1900 k. "Szent György érem" jelzett Ag érem füllel (2,45g/0.800/18mm) T:XF ph. Hungary ~1900. "Saint George Medal" hallmarked Ag medal with ear (2,45g/0.800/18mm) C:XF ph.
31412.

1900 k. "Szent György érem" jelzett Ag érem füllel (2,45g/0.800/18mm) T:XF ph.
Hungary ~1900. "Saint George Medal" hallmarked Ag medal with ear (2,45g/0.800/18mm) C:XF ph.

3 400 HUF
9,21
10,63

1906. "Pro Libertate / II. Rákóczi Ferencz temetésének emlékére - Kassa 1906. X. 29." kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:XF Hungary 1906. "Pro Libertate / In memory of the funeral of Ferencz Rákóczi II - Košice, 29 October 1906." two-sided bronze commemorative medallion with ear (30mm) C:XF
31413.

1906. "Pro Libertate / II. Rákóczi Ferencz temetésének emlékére - Kassa 1906. X. 29." kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:XF
Hungary 1906. "Pro Libertate / In memory of the funeral of Ferencz Rákóczi II - Košice, 29 October 1906." two-sided bronze commemorative medallion with ear (30mm) C:XF

7 000 HUF
18,97
21,88

1906 k. "II. Rákóczi Ferencz / Kassa - Rodostó" a Kassán való újratemetése alkalmából készített Cu emlékmedál füllel (23mm) T:AU,XF, karc
31414.

4 000 HUF

1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Az Országos Magyar Bányász és Kohász Egyesület közgyűlése Körmöcbányán 1909. szeptember 19)" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem, füllel (25mm) T:AU,XF Hungary 1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Summit Meeting of the Hungarian National Miners and Metallurgist Association in Kremnitz 19th September 1909)" gilt bronze commemorative medallion with ear (25mm) C:AU,XF
31415.

1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Az Országos Magyar Bányász és Kohász Egyesület közgyűlése Körmöcbányán 1909. szeptember 19)" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem, füllel (25mm) T:AU,XF
Hungary 1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Summit Meeting of the Hungarian National Miners and Metallurgist Association in Kremnitz 19th September 1909)" gilt bronze commemorative medallion with ear (25mm) C:AU,XF

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF