21161.
Books: Technics
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal. + Trabant 601, 601 S, 601 S de luxe típusú személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1986, VEB Fachbuchverlag. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.