Books: Technics

Number of items: 123

Daimler-Sechszylinder-Flugmotor Type D. III. [Daimler hathengeres repülőgépmotor D. III. típus.] Beschreibung, Betriebsvorschriften, Monatgeanleitung, Merktafeln. Stuttgart-Untertürkheim, én., Daimler-Motoren-Gesellschaft, 85+3 p.+VI t. Német nyelven. Dritte Auflage. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, egy lapon bejegyzésekkel, hiányzó hátsó szennylappal.
21155.

20 000 HUF
54,20
62,50

Péterfi János - Szemenyei Zoltán - Várnai Imre: A cipő szerkesztése I-II. Bp., 1982, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21156.

12 000 HUF

Kereszturi György: Mi a rádió. 32 ábrával. Szombathely, 1926. Martineum. 40p. Kiadói papírkötésben enyhe sérüléssel Ritka!
21157.

3 000 HUF

K-55 motor használati útmutatója, orosz nyelven, egészvászon kötésben, sérült, foltos lapok, kopottas állapotban
21158.

3 600 HUF
9,76
11,25

[Képes árujegyzék] Composite Catalog of Oil Field and Pipe Line Equipment. Fifth Annual Edition (1934). Houston, 1934. Gulf Publishing Company. 666 p. + 1 melléklet (megrendelőlap). Az Oil Weekly (Heti Olajszemle) címen futó amerikai olajipari szakperiodika marketing célzatú évkönyve 1930-ban indult. Ötödik évébe lépő, 1934. évi évkönyvünk az amerikai olajipari gépgyártó trösztök és vállalatok szemléje, az alfabetikus sorrendben felvonuló vállalatok felvételekkel, ábrákkal, műszaki rajzokkal gazdagon illusztrált oldalakon méltatják portékáikat. A képes katalógusban fúrófejek, fúrótornyok, nehézgépek, szivattyúk, mérőórák, gépészeti alkatrészek egész arzenáljában dúskálhatunk, a lelkes méltatás mellett a legtöbb árucikkről fénykép is készült. A képanyagban időről időre gyárcsarnokok, munkás életképek is felbukkannak. Oldalszámozáson belül 19, színes határoló lappal. Aranyozott, dombornyomásos, enyhén sérült, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
21159.

[Képes árujegyzék] Composite Catalog of Oil Field and Pipe Line Equipment. Fifth Annual Edition (1934).
Houston, 1934. Gulf Publishing Company. 666 p. + 1 melléklet (megrendelőlap).
Az Oil Weekly (Heti Olajszemle) címen futó amerikai olajipari szakperiodika marketing célzatú évkönyve 1930-ban indult. Ötödik évébe lépő, 1934. évi évkönyvünk az amerikai olajipari gépgyártó trösztök és vállalatok szemléje, az alfabetikus sorrendben felvonuló vállalatok felvételekkel, ábrákkal, műszaki rajzokkal gazdagon illusztrált oldalakon méltatják portékáikat. A képes katalógusban fúrófejek, fúrótornyok, nehézgépek, szivattyúk, mérőórák, gépészeti alkatrészek egész arzenáljában dúskálhatunk, a lelkes méltatás mellett a legtöbb árucikkről fénykép is készült. A képanyagban időről időre gyárcsarnokok, munkás életképek is felbukkannak. Oldalszámozáson belül 19, színes határoló lappal.
Aranyozott, dombornyomásos, enyhén sérült, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

6 000 HUF

Cipőipari technikumi tankönyvek, 3 db - Cipőpari anyagismeret, Cipőipari géptan, A cipő szerkesztése. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21160.

4 800 HUF
13,01
15,00

Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal. + Trabant 601, 601 S, 601 S de luxe típusú személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1986, VEB Fachbuchverlag. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21161.

4 200 HUF
11,38
13,13

21162.

4 000 HUF

Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. DEDIKÁLT Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
21163.

4 000 HUF

21164.

4 000 HUF

21165.

4 000 HUF

21166.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF