21200.
Books: Technics
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.