Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 54

Mosso Angelo: A nevelés reformja (Gondolatok és jegyzetek a testi nevelésről.) Ford.: Karafiáth Márius. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1911., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt., VIII+151 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel.
19409.

1 600 HUF

Szemere Imre: A sakkjáték kézi könyve. Felülvizsgálta: Maróczy Géza.; Bp.,[1900.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 118+2p. Félvászon-kötésben, címlapon bejegyzéssel
19410.

500 HUF
1,36
1,56

Kocsis L. Mihály: Makacs terep. (Sportol a tömegem.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Sport. Kiadói papírkötés.
19411.

1 800 HUF

19412.

1 800 HUF

Vegyes sakk tétel:  1993-1994 Sakkélet 6 száma; Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.  Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
19413.

Vegyes sakk tétel:
1993-1994 Sakkélet 6 száma;
Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.

1 400 HUF

19414.

1 400 HUF

Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.). Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19415.

1 600 HUF

Bácskai Györgyi et al.: Selyemszárnyakon. Ismerkedés az ejtőernyőzéssel. Bp., 1969, Zrínyi, 206+(6) p. Egyetlen kiadás. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
19416.

1 600 HUF

Damian MacPherson: Golf. A golf alapjai... Bp., é.n., Golf Services. Kiadói kartonált papírkötés.
19417.

500 HUF
1,36
1,56

19418.

1 600 HUF

19419.

1 600 HUF

19420.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF