Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 54

Homonnai Márton: Vizipóló    Bp., 1935. (Székesfővárosi ny.) 258+(1)p. Fényképpel illusztrált, kiadói minimálisan sérült papírborítóban. Első egy-két lap vízfoltos. Ajándékozási bejegyzéssel. Ritka!
19372.

18 000 HUF
48,78
56,25

Nagy Béla: Sárositól Simonig. Fél évszázad fradistái válogatott mezben. A szerző és Albert Flórián autográf aláírásával, Bp., 1990. Fradi futballmúzeum. Kiadói papírkötésben
19374.

5 000 HUF

Peterdi-Szepes: Sztár parádé. Sporttörténelmi arcképcsarnok. Bp., é.n. Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. Szepes Béla szerző helyett felesége Szepes Mária írónő által DEDIKÁLT példány.
19375.

6 000 HUF

Wiesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerkesztő (Wiesława A. Wójcika) által dedikált
19376.

5 000 HUF

Wesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben, szerkesztő (Wesława A. Wójcika) által dedikált
19377.

5 000 HUF

Halász J. Attila: A japán harcművészetek magyarországi kezdetei 1900-1950. nh., 2022, Egy Csepp alapítvány. Kiadói papírkötésben.
19378.

5 000 HUF

Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. A szerző, Szelőczey János (?-1959) által DEDIKÁLT példány! Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.), 264+7 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben
19379.

4 800 HUF
13,01
15,00

Jonathan Wilson: Futball forradalmak. A foci története és taktikai fejlődése az angliai kezdetektől a 2014-es brazíliai vb-ig. Kanári. Bp., 2014, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19380.

4 800 HUF
13,01
15,00

19381.

4 800 HUF
13,01
15,00

EMKE Füzetek 4,7-8. Koltói kalauz. Bányavidéki túrák. Térkép-mellékletekkel. Nagybánya, 1994, 1995. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19382.

4 800 HUF
13,01
15,00

Vegyes magyar válogatottal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:  David Bailey: Az aranycsapat története. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2018, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.; Puskás Ferenc. Az Aranycsapat kapitánya. Önéletrajz. Ford.: Vik Szendrey. Bp.,2008,Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Fűrész Attila - Privacsek András: Ria, Ria! Hajrá magyarok, avagy egy évszázad válogatott történetei. 2016, Inverz Media. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
19383.

Vegyes magyar válogatottal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:
David Bailey: Az aranycsapat története. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2018, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;
Puskás Ferenc. Az Aranycsapat kapitánya. Önéletrajz. Ford.: Vik Szendrey. Bp.,2008,Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Fűrész Attila - Privacsek András: Ria, Ria! Hajrá magyarok, avagy egy évszázad válogatott történetei. 2016, Inverz Media. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;

4 000 HUF

Vegyes futballal kapcsolatos könyvtétel, 3 db Keir Radnedge: A futball enciklopédiája. Ford.: Tomori Gábor. Szerk.: Vági Balázs. Bp., 2005, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  1000 focista. Minden idők legjobb játékosai. Pécs, 2006, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.; Európa futballnemzetei. Ford.: Bujdosó István. Pécs, 2011, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19384.

Vegyes futballal kapcsolatos könyvtétel, 3 db
Keir Radnedge: A futball enciklopédiája. Ford.: Tomori Gábor. Szerk.: Vági Balázs. Bp., 2005, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
1000 focista. Minden idők legjobb játékosai. Pécs, 2006, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.;
Európa futballnemzetei. Ford.: Bujdosó István. Pécs, 2011, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF