Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 54
3491232
19372
518
Books: Sports, Chess, Alpinism
Homonnai Márton: Vizipóló Bp., 1935. (Székesfővárosi ny.) 258+(1)p. Fényképpel illusztrált, kiadói minimálisan sérült papírborítóban. Első egy-két lap vízfoltos. Ajándékozási bejegyzéssel. Ritka!
18 000 HUF
3491256
19374
518
Nagy Béla: Sárositól Simonig. Fél évszázad fradistái válogatott mezben. A szerző és Albert Flórián autográf aláírásával, Bp., 1990. Fradi futballmúzeum. Kiadói papírkötésben
5 000 HUF
3455901
19375
518
Peterdi-Szepes: Sztár parádé. Sporttörténelmi arcképcsarnok. Bp., é.n. Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. Szepes Béla szerző helyett felesége Szepes Mária írónő által DEDIKÁLT példány.
6 000 HUF
3469540
19376
518
Wiesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerkesztő (Wiesława A. Wójcika) által dedikált
5 000 HUF
3469531
19377
518
Wesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben, szerkesztő (Wesława A. Wójcika) által dedikált
5 000 HUF
3469162
19378
518
Halász J. Attila: A japán harcművészetek magyarországi kezdetei 1900-1950. nh., 2022, Egy Csepp alapítvány. Kiadói papírkötésben.
5 000 HUF
3491880
19379
518
4800
Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. A szerző, Szelőczey János (?-1959) által DEDIKÁLT példány! Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.), 264+7 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben
4 800 HUF
3469629
19380
518
4800
Jonathan Wilson: Futball forradalmak. A foci története és taktikai fejlődése az angliai kezdetektől a 2014-es brazíliai vb-ig. Kanári. Bp., 2014, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
4 800 HUF
3416813
19381
518
4800
4 800 HUF
3486579
19382
518
4800
EMKE Füzetek 4,7-8. Koltói kalauz. Bányavidéki túrák. Térkép-mellékletekkel. Nagybánya, 1994, 1995. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
4 800 HUF
3469598
19383
518
Vegyes magyar válogatottal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: David Bailey: Az aranycsapat története. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2018, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.; Puskás Ferenc. Az Aranycsapat kapitánya. Önéletrajz. Ford.: Vik Szendrey. Bp.,2008,Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Fűrész Attila - Privacsek András: Ria, Ria! Hajrá magyarok, avagy egy évszázad válogatott történetei. 2016, Inverz Media. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
4 000 HUF
3469650
19384
518
Vegyes futballal kapcsolatos könyvtétel, 3 db Keir Radnedge: A futball enciklopédiája. Ford.: Tomori Gábor. Szerk.: Vági Balázs. Bp., 2005, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; 1000 focista. Minden idők legjobb játékosai. Pécs, 2006, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.; Európa futballnemzetei. Ford.: Bujdosó István. Pécs, 2011, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house