Tétel

3 000 HUF

Description:

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. (Számozott.)
[Budapest], 1962. Szépirodalmi Könyvkiadó (Athenaeum Nyomda). 357 + [3] p.
Könyvgyűjtők számára készült bibliofil kiadás. Kolofon: "Szerkesztette Szász Imre. A kötet belső illusztrációit Nagyajtay Teréz, Madách Imre arcképét Diósy Antal rajzolta. A kötés és tipográfia Soproni Béla munkája. Készült az Athenaeum Nyomdában, bembó betűtípusból monophoto-eljárással 80 g-os offset papíron offset nyomással 13,000 példány egészvászon kötésben, 2000 példányt számozva, bőrkötésben. Ez a könyv az 1654. számú példány".
Blaskó 94.
Aranyozott, vaknyomásos kiadói bőrkötésben. Jó példány.

Share:

Photo of the item taken by : ufk