Tétel

3 000 HUF

Description:

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. (Számozott kiadásváltozat.)
[Budapest], 1963. Szépirodalmi Könyvkiadó (Athenaeum Nyomda). 294 + [4] p.
Könyvgyűjtők számára készült bibliofil kiadás. Kolofon: "Szerkesztette Szász Imre. A kötet belső illusztrációit Borsos Miklós készítette. A kötés és a tipográfia Soproni Béla munkája. Készült az Athenaeum Nyomdában, monophoto-eljárással 17,000 példány egészvászon kötésben, 3000 példány számozott bőrkötésben".
Bőrkötésű példányunk számozatlan.
Aranyozott, vaknyomásos kiadói bőrkötésben. Jó példány.

Share:

Photo of the item taken by : ufk