20514.
Books: Architecture, Art
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.