21583.
Books: Tales
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Erdei hangverseny. Három bolgár mese. Angel Karalijcsev: Kurtafarkú. Ljuben Zidarov képeivel.; Lacsezar Sztancsev: Erdei történet. Nikola Mircsev képeivel.; Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Nikola Mircsev képeivel. Ford.: Pappné Tarczay Gizella. Sofia, 1961, Bolgarski Hudojnik, 24 sztl. lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.