19347.
Books: Sports, Chess, Alpinism
12 000 HUF
1946 A Képes Sportlap teljes évfolyama: I. évf. 1-25. sz., 1946. júl. 16. - dec. 31., benne a fiatal Puskás Ferenccel, valamint egyéb érdekes hírekkel és képekkel. Félvászon-kötésben.