Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 61

1946 A Képes Sportlap teljes évfolyama: I. évf. 1-25. sz., 1946. júl. 16. - dec. 31., benne a fiatal Puskás Ferenccel, valamint egyéb érdekes hírekkel és képekkel. Félvászon-kötésben.
19347.

12 000 HUF

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. DEDIKÁLT! 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19348.

10 000 HUF
17

1948 Képes Sportlap III. évf. 1-41. sz., 1948. jan. 6. - szept. 28. (nem teljes évfolyam), benne érdekes hírekkel és képekkel (Puskás Ferenc, Hidegkuti Nándor, Szusza Ferenc és mások). Félvászon-kötésben.
19349.

10 000 HUF

Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat, Magyarország-Anglia). Szepesi György elmondja a londoni győzelem történetét. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 60+(4) p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19350.

6 000 HUF

1952-1954 A Képes Sport teljes évfolyama: I. évf. 1-33. sz., 1954. május 18. - december 28. + Diadal Helsinkiben c. olimpiai kiadvány, egy kötetben. Egészvászon-kötésben, néhány lapon kivágásból eredő hiánnyal.
19351.

5 000 HUF

Nagy Béla: Fradi futballévszázad. Írta és szerk.: - - . Szepesi György riportjaival. Bp., 1994, Trio, 288+(16) p. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.  Benne Mészáros József ("Dodó") (1923-1997) labdarúgó, edző, az FTC Baráti Köre elnökének dedikációjával, valamint számos további, az FTC-hez kapcsolódó személy és labdarúgó aláírásával, köztük Dalnoki Jenő, Dékány Ferenc, Kecskés Zoltán, Lisztes Krisztián, Nagy Zsolt és mások (összesen 35 db). A címlapon a szerző, Nagy Béla (1944-2006) sportújságíró, Fradi-történész aláírásával.
19352.

Nagy Béla: Fradi futballévszázad. Írta és szerk.: - - . Szepesi György riportjaival. Bp., 1994, Trio, 288+(16) p. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

Benne Mészáros József ("Dodó") (1923-1997) labdarúgó, edző, az FTC Baráti Köre elnökének dedikációjával, valamint számos további, az FTC-hez kapcsolódó személy és labdarúgó aláírásával, köztük Dalnoki Jenő, Dékány Ferenc, Kecskés Zoltán, Lisztes Krisztián, Nagy Zsolt és mások (összesen 35 db). A címlapon a szerző, Nagy Béla (1944-2006) sportújságíró, Fradi-történész aláírásával.

80 000 HUF
216,80
250,00

1928 A Magyar Sakkvilág - A Magyar Sakkszövetség Hivatalos lapja XII. évfolyamának összes száma bekötve. Félvászon kötésben
19353.

5 000 HUF

Fekete Pál: Csikar. DEDIKÁLT! Sándor Károly "Csikar" és Fekete Pál aláírásával. Bp., 1965, Sport. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19354.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hidegkuti Nándor: Óbudától Firenzéig. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Sport. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19355.

4 000 HUF

Koltay Gábor: Verebes, a mágus. DEDIKÁLT! Bp., 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19356.

3 200 HUF
8,67
10,00

Pongrácz György: A Bamba - minden idők legnagyobb gólkirályáról - Deák Ferenc életregénye. 1992, SZAC Kiadó. Felesége és fia által dedikált! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19357.

2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar György: 75 év kék-sárga színben avagy Nekézseny sportjának története országos és arany keretben. Tatabánya,én.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
19358.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF