Books: Law

Number of items: 49

Vincenti Gusztáv: Végrehajtási eljárás. Törvények. Rendeletek. Joggyakorlat. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVI+964 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19459.

2 000 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. I. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, XXXIV+(2)+831 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19460.

2 000 HUF

Sági János - Kéry János - Rojcsek Sándor: Telekkönyvi jog. Telekkönyvi mintatár. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XXXI+(1)+862 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19461.

2 000 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar hiteljog. III. köt. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVII+(1)+877 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19462.

2 000 HUF

Varga Júlia (szerk.): Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának története képekben 1667-2016. / Illustrated History of the Faculty of Law of Eötvös Loránd University 1667-2016. Bp., 2016, ELTE Eötvös Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19463.

1 800 HUF

19464.

1 800 HUF

Törvény a gazda és cseléd közti jogviszony szabályozásáról kiegészítve a vonatkozó törvényekkel. Bp., 1907, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
19465.

1 600 HUF

19466.

1 600 HUF

Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.
19467.

1 600 HUF

Bernyó József, dr.: Társadalombiztosítási törvénykönyv. Nagykanizsa, 1930. Délzalai nyomda. 472p. +20 (reklámok, tartalom) Kiadói, enyhén sérült papírkötésben. Ritka!
19468.

1 400 HUF

Kéler Tibor - Straub Sándor: A szolgálati jogviszony. I. rész: A kereskedelmi és az ipari alkalmazottak szolgálati viszonyaira vonatkozó hatályos jogszabályok és bíróságaink gyakorlata. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta és átnézte: Schwicker Richard. Tébe Könyvtár 50. sz. Bp., 1929, Tébe (Athenaeum-ny.), 372 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé szakadt címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal, Dr. Széll György zalaegerszegi ügyvéd tulajdonosi bélyegzőivel.
19469.

1 400 HUF

Fehérváry Jenő: Magyar csődjog vázlata. A csődönkívüli fizetésképtelenségi eljárásokkal. Bp., 1948, Grill Károly, VII+(1)+192 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, felvágatlan lapokkal.
19470.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF