Books: Law

Number of items: 49

150 év - A magyar polgári átalakulás alkotmányos forradalma (Jogtörténészek 1848-ról) 351p. Logod Bt, 1998. Kiadói papírkötésben.
19447.

1 200 HUF

19448.

2 400 HUF

Die Ungarische Verfassung , Geschichtlich Dargestellt S. Rado - Rothfeld Verlag: Puttkammer & Mühlbrecht Berlin 1898. 212 p. Félvászon kötésben
19449.

2 200 HUF
5,96
6,88

Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
19450.

2 200 HUF
5,96
6,88

19451.

2 200 HUF
5,96
6,88

Osiris könyvtár 3 kötete: Horváth Barna: Jogszociológia. A jog társadalom- és történelemelméletének problémái. Bp., 1995, Osiris. Kiadói papírkötés.; H. L. A. Hart: Jog, szabadság, erkölcs. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés.; Robert A. Dahl: A pluralista demokrácia dilemmái. Bp.,1996., Osiris. Kiadói papírkötés.
19452.

Osiris könyvtár 3 kötete:
Horváth Barna: Jogszociológia. A jog társadalom- és történelemelméletének problémái. Bp., 1995, Osiris. Kiadói papírkötés.;
H. L. A. Hart: Jog, szabadság, erkölcs. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés.;
Robert A. Dahl: A pluralista demokrácia dilemmái. Bp.,1996., Osiris. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF

19453.

2 000 HUF

Gönczi-Horváth-Stipta-Zlinszky: Egyetemes jogtörténet I-II. (egy kötetben) Nemzeti Tankönyvkiadó, 1997. Kiadói papírkötés
19454.

1 800 HUF

19455.

2 000 HUF

Nádas Ferenc: Az északamerikai egyesült államok. Gazdaság- és társadalompolitikai tanulmány. Bp., Cserépfalvi. Újrakötött műbőr kötés, ráragasztva az eredeti borító, jó állapotban.
19456.

2 000 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. II. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, IX+(3)+724 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19457.

2 000 HUF

19458.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF