19466.
Books: Law
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Tatics Péter: A telekkönyvi jog kézikönyve. A telekkönyvi anyagi és alaki jog ismertetése és magyarázata. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye XV. köt. Bp., 1910, Grill Károly, XII+553 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró címlappal, néhány sérült, kijáró lappal.