https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 128

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.
1
13658.

Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11,5 cm
1
13659.

Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Láng Sándor geográfus bronz portréje, fa keretben, 8,5x6,5 cm
1
13660.

Láng Sándor geográfus bronz portréje, fa keretben, 8,5x6,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm
1
13661.

2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
6
 
Reményi József (1887-1977) (feltehetően): Női büszt. Bronz, S.M. felirattal, márvány talapzaton, teljes m: 9,5 cm /// Proveniencia: Reményi józsef ajándékozta a beadó családjának, feltételezhetően a feleségének ábrázolása.
1
13662.

Reményi József (1887-1977) (feltehetően): Női büszt. Bronz, S.M. felirattal, márvány talapzaton, teljes m: 9,5 cm /// Proveniencia: Reményi józsef ajándékozta a beadó családjának, feltételezhetően a feleségének ábrázolása.

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm /// Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/
1
13663.

Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm
///
Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
1
13664.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 
Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
13665.

Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
Pogány Gábor Benő (1962-): Zeusz-díj. Bronz Zeusz szobor, márvány talapzaton, az MVM iparági díja, m: 27,5 cm
1
13666.

Pogány Gábor Benő (1962-): Zeusz-díj. Bronz Zeusz szobor, márvány talapzaton, az MVM iparági díja, m: 27,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Number of bids:
0
 
Kerényi Jenő (1908-1975): Gyermekét dajkáló anya. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, néhol kissé patinás, teljes m: 43m cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13667.

Kerényi Jenő (1908-1975): Gyermekét dajkáló anya. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, néhol kissé patinás, teljes m: 43m cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Number of bids:
0
 
Alexander Archipenko (1887 - 1964): Torso. Bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Archibenko 1922", m: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
13668.

Alexander Archipenko (1887 - 1964): Torso. Bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Archibenko 1922", m: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

 
The item is not available
Starting price:
900 000 HUF
2 439,02
EUR
,
2 812,50
USD
Number of bids:
0
 
Művelődésért-díj 2005. Bronz, m: 20,5 cm
1
13669.

Művelődésért-díj 2005. Bronz, m: 20,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment