Engravings

Number of items: 77

Rozsnyói vár, Erdély. Ludwig Rohbock (1824-1893) német grafikus részletgazdag acélmetszete a "Magyarország és Erdély eredeti képekben" című illusztrált topográfiai műből. Darmstadt, (1860). Druck und Verlag von G. G. Lange. Acélmetszet, mérete: 115x155 mm, lapméret: 155x235 mm.
16449.

Rozsnyói vár, Erdély. Ludwig Rohbock (1824-1893) német grafikus részletgazdag acélmetszete a "Magyarország és Erdély eredeti képekben" című illusztrált topográfiai műből.
Darmstadt, (1860). Druck und Verlag von G. G. Lange. Acélmetszet, mérete: 115x155 mm, lapméret: 155x235 mm.

4 000 HUF

cca 1800 Nepomuki Szent Jánost ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
16450.

4 000 HUF

cca 1850 Visegrád romjainak látképe, "Gran in Ungarn", Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts., színezett acélmetszet, papír, 11x15 cm
16451.

4 000 HUF

cca 1860 4 db régi ruhadísz, sújtás, magyar otthonka litografált tervei, szabásmintái. 80x54 cm
16452.

4 000 HUF

cca 1860 Herkulesfürdő, Militär-Gränze Wallachisch-Illirisch Regiment (Land Ungarn), Jos. Zahradniczek litográfia. paszpartuban, 18×22 cm
16453.

12 000 HUF

cca 1850 Ferdinand Laufberger - G.A. Troitzsch: Árva-Varallya, metszet, üvegezett keretben, 22×17 cm
16454.

12 000 HUF

cca 1870 Pozsony (Felvidék) városa a dunai pontonhíddal, E. Stieler fametszete, jó állapotban, 24×32 cm
16455.

14 000 HUF
37,94
43,75

1940 Kremmer jelzéssel: Nagyvárad (Erdély), Fekete Sas Szálloda, rézkarc, papír, jelzett, 18×23,5 cm
16456.

7 000 HUF
18,97
21,88

16457.

3 000 HUF

16458.

3 000 HUF

16459.

3 000 HUF

Lányportré, "Études Chiosies lithographies aux deux crayons par Lafosse", kőnyomatú metszet, papír, jelzett a dúcon, fa keretben, foltos, 60x41 cm, keret: 70x51 cm
16460.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF