16444.
Engravings
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jacques de Seve után Robert Bénard metszése: Historie Naturelle, Botanique. Színezett rézmetszet, papír, cca. XVIII. sz. második fele, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 12,5x17,5 cm, keret: 26,5x31 cm