Photo

Number of items: 642

cca 1900 6 db keményhátú fotó, sérülésekkel, 10,5×6,5 és 27×19 cm közötti méretekben
17039.

2 000 HUF

cca 1930 Társaság a Duna partján, Eilingsfeld János (1877-1967) hajóskapitány szárazbélyegzővel jelzett felvétele, paszpartuban, látható méret: 8,5x11 cm
17040.

5 000 HUF

1995 Posta és Bankforgalmi Szakközépiskola IV. C osztálya, tablófotó, 18x23,5 cm
17041.

1 200 HUF

1946 Női portré, kartonra ragasztott fotó Laub Juci műterméből, jelzett, 24×18 cm
17042.

5 000 HUF

cca 1970-1980 Bányászati témájú MTI fotók, 3 db, 20x24 cm és 27x18 cm körüli méretben
17043.

1 400 HUF

ca 1980-1990 13 db mozifotó, filmfotó, feliratozva, 24x30 cm-ig
17044.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1900-1910 Zászlóavatási ünnepség csoportképe, a résztvevők között Szappanos István (1818-1917) politikus, lapkiadó, országgyűlési képviselő is látható, fotó kartonon, feliratozva, kissé viseltes állapotban, 17x23 cm + 1927 ,,Szeretett Mesterünknek" tablófotó, hátoldalán ragasztás nyomaival, 15,5x22 cm
17045.

2 000 HUF

Multi Foto Römer Erzsi Budapest Népszínház utca reklámtabló, szakadásokkal, törésnyomokkal, 24×30 cm
17046.

10 000 HUF

Duna tévé 39 db fotó a tévén futó műsorokból, filmekből, feliratozva. 24x16 cm
17047.

3 400 HUF
9,21
10,63

1896 Millenniumi fotó, vármegyei hajdúk, urakkal, fiatalokkal, sérül üvegezett keretben, 26×35 cm
17048.

3 000 HUF

cca 1900-1910 Előkelő férfitársaságot ábrázoló fotómontázs (a kép jobb szélén a három álló, illetve két ülő alakot utólag illesztették a képre), nagyméretű fotó kartonon, viseltes állapotban, sérült, deformált, hátoldalán ragasztás nyomaival, 34x55 cm
17049.

2 000 HUF

1918 A győri m. kir. áll. polg. leányiskola IV. B. osztálya 1917-18. tanévben, tablófotó, sérült, 22x27 cm
17051.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF