Photo Number of items: 642
3449482
17039
513
Photo
cca 1900 6 db keményhátú fotó, sérülésekkel, 10,5×6,5 és 27×19 cm közötti méretekben
2 000 HUF
3445040
17040
513
Photo
cca 1930 Társaság a Duna partján, Eilingsfeld János (1877-1967) hajóskapitány szárazbélyegzővel jelzett felvétele, paszpartuban, látható méret: 8,5x11 cm
5 000 HUF
3472342
17041
513
Photo
1995 Posta és Bankforgalmi Szakközépiskola IV. C osztálya, tablófotó, 18x23,5 cm
1 200 HUF
3471424
17042
513
Photo
1946 Női portré, kartonra ragasztott fotó Laub Juci műterméből, jelzett, 24×18 cm
5 000 HUF
3472341
17043
513
Photo
cca 1970-1980 Bányászati témájú MTI fotók, 3 db, 20x24 cm és 27x18 cm körüli méretben
1 400 HUF
3472018
17044
513
3400
Photo
ca 1980-1990 13 db mozifotó, filmfotó, feliratozva, 24x30 cm-ig
3 400 HUF
3473658
17045
513
Photo
cca 1900-1910 Zászlóavatási ünnepség csoportképe, a résztvevők között Szappanos István (1818-1917) politikus, lapkiadó, országgyűlési képviselő is látható, fotó kartonon, feliratozva, kissé viseltes állapotban, 17x23 cm + 1927 ,,Szeretett Mesterünknek" tablófotó, hátoldalán ragasztás nyomaival, 15,5x22 cm
2 000 HUF
3471446
17046
513
Photo
Multi Foto Römer Erzsi Budapest Népszínház utca reklámtabló, szakadásokkal, törésnyomokkal, 24×30 cm
10 000 HUF
3471717
17047
513
3400
Photo
Duna tévé 39 db fotó a tévén futó műsorokból, filmekből, feliratozva. 24x16 cm
3 400 HUF
3415843
17048
513
Photo
1896 Millenniumi fotó, vármegyei hajdúk, urakkal, fiatalokkal, sérül üvegezett keretben, 26×35 cm
3 000 HUF
3439688
17049
513
Photo
cca 1900-1910 Előkelő férfitársaságot ábrázoló fotómontázs (a kép jobb szélén a három álló, illetve két ülő alakot utólag illesztették a képre), nagyméretű fotó kartonon, viseltes állapotban, sérült, deformált, hátoldalán ragasztás nyomaival, 34x55 cm
2 000 HUF
3473824
17051
513
Photo
1918 A győri m. kir. áll. polg. leányiskola IV. B. osztálya 1917-18. tanévben, tablófotó, sérült, 22x27 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house