https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 642

Auction is over! Item soon called at the auction hall
ca 1900-1950 Nagyméretű fotók, kb. 26 db. vegyes témákkal, városkép, esküvő, összejövetel.
1
17027.

ca 1900-1950 Nagyméretű fotók, kb. 26 db. vegyes témákkal, városkép, esküvő, összejövetel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1
17028.

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
1
17029.

Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.

 
The item is not available
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
 
ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm
1
17030.

ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
ca 1974 Nemere László (1928-2005) filmrendező Hat köpeny c. filmjének 8 db werkfotója, Kiss Júlia fotós által jelzett borítékban 24x16 cm
1
17031.

ca 1974 Nemere László (1928-2005) filmrendező Hat köpeny c. filmjének 8 db werkfotója, Kiss Júlia fotós által jelzett borítékban 24x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1910 A Vetró család sírhelye, nagyméretű fotó kartonon, kissé viseltes, foltos, 23,5x29,5 cm, karton: 34x41 cm
1
17032.

cca 1900-1910 A Vetró család sírhelye, nagyméretű fotó kartonon, kissé viseltes, foltos, 23,5x29,5 cm, karton: 34x41 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890-1940 Vegyes csoportképek (iskolai, báli, stb.), összesen 15 db fotó, közte Szerdahelyi ill. Brunhuber Béla budapesti műterméből származókkal, változó méretben és állapotban (max. 24,5x33,5 cm-ig)
1
17033.

cca 1890-1940 Vegyes csoportképek (iskolai, báli, stb.), összesen 15 db fotó, közte Szerdahelyi ill. Brunhuber Béla budapesti műterméből származókkal, változó méretben és állapotban (max. 24,5x33,5 cm-ig)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
17034.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960-1970 kb 70 darabos német fotóalbum, ünnepségek, utazások, motorverseny, stb,
1
17035.

cca 1960-1970 kb 70 darabos német fotóalbum, ünnepségek, utazások, motorverseny, stb,

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
2005 Kiss Júlia: Az Ebéd c. film jelenetei (Kozák András, Hollósi Frigyes), 2 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, az egyiken sarokhiánnyal, 27x34,5 cm körül
1
17036.

2005 Kiss Júlia: Az Ebéd c. film jelenetei (Kozák András, Hollósi Frigyes), 2 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, az egyiken sarokhiánnyal, 27x34,5 cm körül

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
2006 Kiss Júlia: A Férfiakt c. film jelenetei (Gálffi László, Szabó Dávid, Kerekes Éva), 3 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, 27,5x34,5 cm körül
1
17037.

2006 Kiss Júlia: A Férfiakt c. film jelenetei (Gálffi László, Szabó Dávid, Kerekes Éva), 3 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, 27,5x34,5 cm körül

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
1925 Kiskunhalas, családi fotó, kartonra kasírozott fotó, Zseni fényképészete Kiskunhalas, a hátoldalon dedikációval, 15x10,5 cm, karton: 24x17 cm (Ritka!)
1
17038.

1925 Kiskunhalas, családi fotó, kartonra kasírozott fotó, Zseni fényképészete Kiskunhalas, a hátoldalon dedikációval, 15x10,5 cm, karton: 24x17 cm (Ritka!)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment