https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 642
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3142086
17015
513
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3277872
17016
513
0
800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Eugene Von Blaas (1843-1932): Kein Glück ohne Neid. Festményről készült fénnyomat. Kiadó Franz Hanfstaengl. Nagy méretű, kartonon. Sérült, ázott. 65x52 cm
The item is not available
3273107
17017
513
0
1400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3309635
17018
513
0
18000
Photo
Artworks & Paper
1
2001 Formula-1, Toyota teszt a Hungaroringen (pilóták: Mika Salo, Allan McNish), fotóalbum 16 db színes fotóval, 12,5x17,5 cm méretben
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3291178
17019
513
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3139034
17020
513
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm
Starting price:
4 000 HUF
3138488
17021
513
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2812333
17022
513
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1544014
17023
513
0
500
Photo
Artworks & Paper
1
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
The item is not available
3224262
17024
513
0
1400
Photo
Artworks & Paper
1
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3395377
17025
513
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
Markovics Ferenc (1936-2019): Kis életek 1959. Keretben, jelzett, 38x18 cm, 55x33 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3386249
17026
513
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1955 3 db Nemesnádudvari tablófotó iskolákból 34x24 cm ig
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment