Books: Hunting

Number of items: 20

Elek Balázs-Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20710.

2 000 HUF

Dr. Berdár Béla (szerk.): Az őz és vadászata. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20711.

2 000 HUF

Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén (vadásznapló). Bp., Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20712.

2 000 HUF

20713.

1 800 HUF

Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel és névbélyegzéssel
20714.

1 400 HUF

Antos Zoltán et al.: Amit a horgásznak tudnia kell. Bp., 1983, Magyar Országos Horgász Szövetség, 46+(2) p.+ 4 (képek) t. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. + Országos horgászrend, 16 p.
20715.

1 400 HUF

3 db vadászati könyv - Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp., Magvető. + Felkészülés az Állami Vadászvizsgára. + A Magyar Vadászok Országos Szövetsége fegyelmi szabályzata. Kiadói egészvászon és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
20716.

1 000 HUF

2 db könyv - Széchenyi Zsigmond: Afrikai tábortüzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp., 1966, Szépirodalmi. + Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Bp., Szépirodalmi. Kissé kopottas állapotban.
20717.

600 HUF
1,63
1,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF