Books: Hunting Number of items: 20
3472865
20710
513
Books: Hunting
Elek Balázs-Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3472747
20711
513
Books: Hunting
Dr. Berdár Béla (szerk.): Az őz és vadászata. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3472743
20712
513
Books: Hunting
Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén (vadásznapló). Bp., Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
3201525
20713
513
Books: Hunting
1 800 HUF
3455085
20714
513
Books: Hunting
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel és névbélyegzéssel
1 400 HUF
3411631
20715
513
Books: Hunting
Antos Zoltán et al.: Amit a horgásznak tudnia kell. Bp., 1983, Magyar Országos Horgász Szövetség, 46+(2) p.+ 4 (képek) t. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. + Országos horgászrend, 16 p.
1 400 HUF
3351389
20716
513
Books: Hunting
3 db vadászati könyv - Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp., Magvető. + Felkészülés az Állami Vadászvizsgára. + A Magyar Vadászok Országos Szövetsége fegyelmi szabályzata. Kiadói egészvászon és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
1 000 HUF
3431904
20717
513
600
Books: Hunting
2 db könyv - Széchenyi Zsigmond: Afrikai tábortüzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp., 1966, Szépirodalmi. + Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Bp., Szépirodalmi. Kissé kopottas állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house