20661.
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, SzÃnházi Élet, 303 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.